مقاطع تحصیلی

یک بار و با توجه به مقطع تحصیلی، سرانه متفاوتی دارد.

تاهل، اجاره مسکن، عدم سکونت در خوابگاه

نرخ و ظرفیت اتاق

به دانشجویانی که در آزمون سراسری پذیرفته می شوند به عنوان دانشجویان شهریه پرداز(پردیس- مازاد- انتقالی خارج از کشور) و یا دانشجویانی که انتقالی از دانشگاهای بهداشت سراسر کشور با توجه به پرداخت شهریه با انتقالی موافقت می شود.

سپردن تعهد محضری با ضامن معتبر

جهت دانشجویان رایگان می باشد.

با توجه به اینکه رازداری از اصول اساسی مشاوره می باشد،لذا می توان با اطمینان گفت که اطلاعات محفوظ خواهد ماند.

دانشجویان سنواتی در کلیه رشته ها، دانشجویان مقاطع phd و رزیدنتی، میهمان، جابجایی، انتقالی خارج از کشور، بورسیه سازمان های نظامی اعم از ارتش، نیروی انتظامی و سایر سازمان از اولویت استفاده از خوابگاه برخوردار نمی باشند، اما در صورت وجود ظرفیت و امکانات و مقدورات با نظر کمیته اسکان و اخذ هزینه های تملم شده ارایه خوابگاه بلامانع است.

به دانشجویان غیر بومی دوره روزانه در حد امکانات و مقدورات، خوابگاه تعلق می گیرد.

برنامه های فرهنگی معمولا از یکیا چند طریق به شرح ذیل اطلاع رسانی می گردد:
ازطریق بنرها و پوستر های نصب شده در: محیط دانشگاه، سرویس های دانشجویی، تابلوهای اطلاع رسانی خوابگاه، اتاق فرهنگی خوابگاه، وب سایت دانشگاه و ارسال پیامک

هر دانشجو با توجه به علاقه و تجربیات خود و با مراجعه به دفتر کانون ها و تشکل های دانشگاه، می تواند در زمینه های مختلف فرهنگی از جمله عضویت و فعالیت در کانونهای فرهنگی و هنری، قرآن وعترت، تشکلهای اسلامی و بسیج دانشجویی، انجمن های علمی و ...  فعالیت نماید.

جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور، بصورت سالانه و به میزبانی یکی از دانشگاه های علوم پزشکی، معمولا در شهریورماه و با اهداف و بخشهای مختلف به شرح ذیل برگزار می گردد. شرکت همه دانشجویان در این جشنواره آزاد می باشد.

اهداف:
  • تقویت فضای فرهنگی، مذهبی،هنری در دانشگاه های علوم پزشکی کشور
  • توسعه و تقویت مشارکت دانشجویان در فعالیت های فرهنگی، مذهبی، هنری
  • غنی سازی اوقات فراغت دانشجویان بر محور فعالیت های فرهنگی، مذهبی، هنری
  • شناسایی، معرفی و تجلیل از دانشجویان خلاق و توانمند در زمینه های فرهنگی، مذهبی، هنری
 
بخش های جشنواره:
  • ادبی
  • پژوهشی
  • فناوری اطلاعات
  • معارف اسلامی
  • نشریات دانشجویی
  • هنری

3تا 4 روز در هفته بهترین گزینه برای شماست. همانقدر که عدم فعالیت به بدن شما آسیب می رساند، ورزش بیش از اندازه نیز برایتان مضر خواهد بود. اگر شما هر روز به باشگاه بروید، بدن شما فرصت ریکاوری را پیدا نخواهد کرد. یادتان باشد که بدن شما در روزهای ریکاوری ست که رشد می کند، نه در روزهایی که فعالیت می کنید.

 

یک مرد با اندام متوسط روزانه به 2500 کالری نیاز دارد. این مقدار برای زنان به 2000 کالری در روز می رسد که البته طبیعی ست اگر شما بخواهید وزن تان را کم کنید، باید مقدار کالری مصرفی تان را کاهش دهید و اگر بخواهید چاق شوید، میزان کالری دریافتی تان باید بیشتر از این مقدار باشد. اما چگونه میزان کالری مورد نیاز بدن را محاسبه کنیم؟ برای محاسبه میزان کالری دریافتی، شما باید وزن، قد و میزان فعالیت بدنی تان را اندازه بگیرید و بر اساس آن کالری دریافتی را محاسبه کنید. برای این منظور اپلیکیشن ها می توانند به کمک تان آیند.

عبارت خود را درج و جهت جستجو کلید

تغییر اندازه فونت:

تغییر فاصله بین کلمات:

تغییر فاصله بین خطوط:

تغییر نوع موس: