• 1400/11/02
  • - تعداد بازدید: 2559
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

راهبرد مشارکت های عمومی دانشگاه علوم پزشکی فسا

راهبرد مشارکت های عمومی دانشگاه علوم پزشکی فسا

این دانشگاه در دراستای اهداف خود جهت پیشرفت و سیاست های مشارکت حداکثری و بهره جویی از نظرات و پیشنهادات و انتقادات عموم مردم و نخبه گان و علاقه مندان مبادرت به ایجاد سامانه نظام پیشنهادات و انتقادات نموده است که در این سامانه عموم همونان میتوانند به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته به بیان پیشنهادات و انتقادات خود بپردازند .
مجموعه دانشگاه علوم پزشکی فسا همچنین در راستای جذب مشارکت حداکثری و تشویق عموم مردم به ثبت نظرات اقدام به اهدای جوایز ارزشمند به پیشنهادات برگزیده با قابلیت اجرایی شدن کرده است.
همچنین عموم هموطنان گرامی میتوانند از طریق سامانه ثبت شکایات با در نظر گرفتن این که این دانشگاه خود را مقید به رعایت مفاد توافق نامه حریم خصوصی میداند با خیالی آسوده اقدام به ثبت شکایات از واحد های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی فسا نمایند.
سامانه 190 نیز به صورت 24 ساعت شبانه روز آماده دریافت شکایات بهداشتی و درمانی میباشد.
هموطنان عزیز همچنین میتوانند در صورت نیاز به برقراری ارتباط یا درخواست ملاقا ت حضوری با ریاست محترم دانشگاه از طریق سامانه ارتباط با ریاست و یا شماره تلفن 07152357093 تماس حاصل نمایند.
همچنین جهت آشنایی با خدمات قابل ارائه در هر بخش می‌توانند به میز خدمت الکترونیک مراجعه نمایند و در صورت تمایل به منظور ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات می‌توانند پرسشنامه سنجش رضایت ارباب رجوع از خدمات را تکمیل فرمایند.

تصاویر

عبارت خود را درج و جهت جستجو کلید

تغییر اندازه فونت:

تغییر فاصله بین کلمات:

تغییر فاصله بین خطوط:

تغییر نوع موس: